Гінекологія

На жаль, незважаючи на фармацевтичний і технічний прогрес, достаток ліків та інноваційного медичного обладнання, здатного допомогти на ранніх термінах виявити і почати лікування захворювання, представниці прекрасної статі не стають здоровішими. Навпаки, захворюваність зростає, а прогресування передпухлинних процесів і частота ракових пухлин, зокрема молочної залози та шийки матки, аж ніяк не знижується, незважаючи на їх доступність для гінекологічного огляду.

Мало хто з жінок звертає увагу на сигнали свого організму.

Нас, як ніби-то, нічого не турбує: зрідка поболить внизу живота або з'являться виділення, - з ким не буває! Проте лікарі гінекологи добре знають, що більшість захворювань до пори до часу протікають безсимптомно.

І тільки коли хвороба вже зайшла далеко, перейшовши в хронічну форму, доводиться докладати багато зусиль, щоб подолати недугу і повернути себе до повноцінної соціальної і сексуального життя.

Загальновизнано: консультація гінеколога необхідна кожній здоровій жінці не менше двох разів на рік.

Якщо ж Вас турбують, знижуючи ваш життєвий тонус і працездатність:
  • тягнуть болі внизу живота; 
  • порушення (постійні або періодичні) менструального циклу;
  • виділення зі статевих шляхів; 
  • мають місце ущільнення і больові відчуття в молочних залозах; не вдається зачати малюка протягом року.
ми зможемо надати Вам повний спектр необхідної гінекологічної допомоги.

До Ваших послуг лікар гінеколог, який виявить причини і допоможе визначитися з тактикою лікування запальних процесів матки і придатків, ерозії шийки матки, кондилом, клопотів та ін. Захворювань.

Звернувшись в наш центр, Ви зможете отримати висококваліфіковану і, що особливо цінно - своєчасну допомогу в необхідному обсязі.

З метою діагностики запалень органів малого тазу, в центрі застосовують сучасні методи (ПЛР, серологію, бактеріологічне дослідження, гістологію, цитологію).

При наявних порушеннях менструального циклу, а також новоутвореннях і запальних захворюваннях органів малого тазу, за показаннями проводиться УЗД із застосуванням піхвового і абдомінального датчиків. Однак відсутність усіляких проблем і скарг не позбавляє жінку від необхідності періодичного грамотного огляду гінекологом, який проведе мікроскопічне дослідження шийки матки, взяття мазків і огляд молочних залоз.

Це той необхідний мінімум, який кожна поважаюча себе жінка просто зобов'язана зробити один раз на рік. Якщо мають місце скарги та хронічні захворювання - частіше.

Консультація гінеколога в «Вістамед» - це не тільки всі необхідні консультації та лікування, але і вдумливий професійний підхід до відновленню і зміцненню Вашого здоров'я.


Интернет-агентство VT.ua